Klantverhaal
Schok & Pomp wist dat er vraag was naar zijn medische trainingen. Wat ontbrak, was tijd om dat aan de juiste mensen te vertellen. Zelf koud bellen lukte niet genoeg.
Een goede dienst, te weinig gesprekken
Schok & Pomp verzorgt medische trainingen voor organisaties. De dienst ligt goed in de markt. Maar om de acquisitie op te schalen, moest er veel meer gebeld worden dan het team zelf kon. Via Google kwam Schok & Pomp bij Flynck uit.
Eerst het verhaal begrijpen
De samenwerking begon met een uitgebreide onboarding. Schok & Pomp vertelde wat ze doen en waarom ze het doen. Flynck wilde de dienst eerst echt begrijpen, zodat de bellers goed opgeleid konden worden.
Bellers die doorvragen
De bellers van Flynck vragen naar de knelpunten van de prospect. Die koppelen ze aan de trainingen van Schok & Pomp. Past het, dan volgt een afspraak met de accountmanager van Schok & Pomp.
Volgens Schok & Pomp lezen de bellers niet alleen een script voor. Ze willen begrijpen wat ze vertellen en verbeteren hun verhaal continu. Beller Stan Laurent maakte daarbij extra indruk. Problemen worden snel opgepakt, en de accountmanager van Flynck houdt overzicht.
Van koud bellen naar offerteaanvragen
Schok & Pomp belt zelf niet meer koud. Er komt een constante stroom leads en offerteaanvragen binnen.
- Een volle pijplijn met goede prospects.
- Afspraken bij grote, landelijk bekende organisaties.
- Afspraken die uitmonden in trainingen, en daarmee meer omzet.
Voor wie dit werkt
Schok & Pomp raadt Flynck aan voor bedrijven met een goede propositie die telefonisch goed uit te leggen is. En die zelf te weinig verkoopcapaciteit hebben.